Harmonogram odbioru odpadów
  Wprowadzono: 04-01-2019   |  A P

HARMONOGRAMY

odbioru odpadów komunalnych dla Gminy LIPKA

Harmonogramy obowiązują od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 r.

Dodatkwo informujemy, że od dnia 1 października 2018 roku, wszystkie odpady komunalne z terenu Gminy Lipka są odbierane przez nowego operatora – Przedsiębiorstwo Komunalne ,,Sanikont-Bis”. W chwili obecnej harmonogram odbioru odpadów z poszczególnych miejscowości i ulic nie podlega zmianie.

WAŻNE! Prosimy, aby pojemniki/worki w dniu odbioru odpadów komunalnych były wystawiane do godz. 600

W załączniku atualny harmonogram do pobrania