Strategia Rozwoju Gminy Lipka
  Wprowadzono: 10-04-2017   |

Projekt Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Lipka na lata 2012-2020  opracowany został jako element programu pilotażowego ministerstwa Rozwoju Regionalnego w Ramach Programu Operacyjnego „Decydujmy razem”.

Przy pracach nad projektem udział brali Sołtysi, Radni, Kierownicy jednostek organizacyjnych, pracownicy Urzędu oraz mieszkańcy Gminy Lipka uczestnicząc w spotkaniach roboczych organizowanych przez Wójta Przemysława Kurdzieko.

W dniu 25.05.2012 r. Rada Gminy w Lipce podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia Strategii Zrównoważonego Rozwoju Gminy Lipka na lata 2012 – 2020.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym dokumentem.