Harmonogram zajęć na Orliku
  Wprowadzono: 03-11-2017   |

Na terenie gminy Lipka od marca 2011 roku funkcjonuje kompleks boisk sportowych
„Moje Boisko - Orlik 2012”, które znajduje się przy Zespole Szkół w Lipce, ul. Szkolna 6.

W skład kompleksu wchodzi boisko piłkarskie o nawierzchni ze sztucznej trawy o wymiarach:
30 m x 62 m oraz boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach
19,1 m x 32,1 m. Boisko jest czynne według miesięcznego harmonogramu. Z „Orlika”
mogą korzystać grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne po wcześniejszym zgłoszeniu się do animatorów sportu oraz zapoznaniu się
z regulaminem obiektu.

Funkcję animatorów na „Orliku” pełnią:

p. Jędrzej Redzimski, nr tel. 667 918 778
oraz p. Marek Bednarek, nr tel. 608 686 856.

Poniżej prezentujemy regulamin korzystania z „Orlika” oraz harmonogram planowanych godzin pracy „Moje Boisko – Orlik 2012”.