Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii
  Wprowadzono: 20-04-2016   |

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii (GKRPA) – społeczna komisja działająca na podstawie ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, utworzona przez zespół ludzi, których zadaniem jest realizacja zadań tejże ustawy, a także ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podstawowym zadaniem komisji jest prowadzenie działań związanych z profilaktyką i rozwiązywaniem problemów alkoholowych oraz integracji społecznej osób uzależnionych od alkoholu, a w szczególności zwiększanie dostępności pomocy terapeutycznej i rehabilitacyjnej dla takich osób.

tel.  67 266 5522 (w godzinach urzędowania)

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lipce informuje, iż osoby zainteresowane uzyskaniem pomocy terapeutycznej mogą się zgłaszać do punktu konsultacyjnego czynnego w każdy trzeci piatek miesiąca w godz. od 16.00-18.00 przy ul. IV Dywizji Piechoty 2 (pomieszczenie Gminnej Spółki Wodnej).

Kontakt z Przewodniczacym GKRPA w Lipce pod nr tel. 608460799

Kontakt z Pełnomocnikiem ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod nr tel. 67 266 5041 , wew 23

lub za pośrednictwem emaila: