Centrum Inicjatyw lokalnych "TILIA"
  Wprowadzono: 22-10-2012   |

Centrum Inicjatyw Lokalnych  „TILIA” w Lipce

ul. IV Dywizji Piechoty 2,  77-420 Lipka,

NIP 767-15-69-819

REGON 572093949,

konto: BS Lipka 46 8943 0004 0000 2336 2000 0010

Stowarzyszenie powstało w dniu 10.07.2002 r., rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym Stowarzyszenie powstało w dniu 10.07.2002 r., rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym nastąpiła w dniu 13 stycznia 2003 r.

DLACZEGO TAKA NAZWA?
TILIA z języka łacińskiego znaczy lipa - stąd także pochodzi nazwa miejscowości i gminy LIPKA.

MISJA STOWARZYSZENIA
Misją stowarzyszenia jest budowanie relacji współpracy i partnerstwa pomiędzy sektorami: organizacje społeczne, samorząd terytorialny, przedsiębiorstwa, instytucje, osoby fizyczne.

JAKIE SĄ GŁÓWNE CELE STOWARZYSZENIA?
Celem głównym stowarzyszenia jest propagowanie, rozwijanie i wspieranie inicjatyw obywatelskich służących poprawie jakości życia mieszkańców na terenach wiejskich. Stowarzyszenie jest otwarte na wszelkie inicjatywy społeczne i zapewnia odpowiednią pomoc organizacyjną w tym zakresie.

Skład Zarządu:

Prezes – Piotr Wandas