WARSZTATY PRZYSZŁOŚCIOWE DLA MŁODZIEŻY
Wprowadzono: 28-09-2018  |  redaktor1

Szanowni Państwo,

W związku z procesem przygotowywania dokumentu planistycznego miejscowości Lipka (rejon ul. Kościuszki, Ogrodowa, Cicha,  Szkolna i Osiedle Szkolna), jakim jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, zapraszamy do podzielenia się opinią w zakresie potrzeb i oczekiwań dotyczących użytkowania przestrzeni.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ OSTATNICH KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LIPCE NA SPOTKANIE DOTYCZĄCE POWYŻSZEJ TEAMTYKI, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 24-25 PAŹDZIERNIKA 2018 R. O GODZINIE 16:00 W SALI NARAD URZĘDU GMINY W LIPCE.

Wprowadzono: 21-11-2018  |  redaktor1