top2.jpg
Strona główna Aktualności Informator kulturalny Galeria Kontakt RODO                
X
logo_LGD-Zlotow_czerwiec_kp-1.jpg
LOGO ZGK.png
banner 200x150.png
MapaGminy_02_z.png
WYNIKI WYBORÓW SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH W GMINIE LIPKA
Wprowadzono: 05-02-2019  |  A P
grafika

W gminie Lipka wybrano Sołtysów i Rady Sołeckie na nową kadencję 2019 - 2023.

Poniżej przedstawiamy wyniki wyborów:

 

Batorowo

Sołtys - Leokadia Bukowska

Rada Sołecka - Franciszek Bieliński, Wojciech Chałubek, Jowita Gierszewska, Grażyna Misztal, Teresa Wcisło

 

Batorówko

Sołtys - Marian Kuś

Rada Sołecka - Marianna Szostak, Elżbieta Reinke, Roman Wruck, Alina Rusek, Joanna Białkowska

 

Trudna

Sołtys - Renata Sieg

Rada Sołecka - Jacek Kaszubowski, Piotr Grzybowski, Grzegorz Olszewski, Joanna Tabaka, Katarzyna Kaszubowska

 

Kiełpin

Sołtys - Hanna Kowalska

Rada Sołecka - Małgorzata Turulczyk, Małgorzata Krakowiak, Bożena Mróz, Dorota Głazik, Ewa Kwiatkowska

 

Scholastykowo

Sołtys - Dorota Wizner Jaworska

Rada Sołecka - Magdalena Jopek, Barbara Brzezińska, Oktawia Rembecka, Jolanta Szymczyk, Krystian Kulpinski

 

Łąkie

Sołtys - Edyta Andrzejewska

Rada Sołecka - Aleksandra Budnik, Lidia Grabowska, Monika Gierszewska, Bogdan Czajka, Grzegorz Kowalski

 

Potulice

Sołtys - Zdzisław Chabros

Rada Sołecka - Dariusz Boroń, Paulina Żmudziejewska, Robert Pąpka, Grażyna Pająk, Michał Radlinski

 

Lipka

Sołtys - Patryk Maniak

Rada Sołecka - Katarzyna Zenka, Katarzyna Grochowska, Marcin Stalewski, Michał Tutak, Małgorzata Wandas-Szmechel

 

Mały Buczek

Sołtys - Paweł Tuschik

Rada Sołecka - Anna Kunicka, Barbara Piekarska, Bożena Kulińska, Tadeusz Chałubek, Marcin Tuschik

 

Debrzno Wieś

Sołtys - Marcin Woźniczka

AlekRada Sołecka - sandra Ogórek, Katarzyna Begger, Teresa Kaczmarczyk, Kornelia Sobczak, Rafał Kujawski

 

Smolnica

Sołtys - Danuta Polak

Rada Sołecka - Antoni Szurik, Przemysław Gbur, Aneta Szczęśniak

 

Nowe Potulice

Sołtys - Waldemar Buława

Rada Sołecka - Piotr Książkiewicz, Kamil Kacprzak, Żaneta Kulig, Jakub Pająk, Rafał Leśniak

 

Bługowo

Sołtys - Zygmunt Gliwa

Rada Sołecka - Edyta Polachowska, Ewa Syska, Beata Milachowska, Zbigniew Wota, Bożena Neuman

 

Nowy Buczek

Sołtys - Marian Grochowski

Rada Sołecka - Leszek Herbuś, Waldemar Mucha, Waldemar Thomas, Roman Wnuk, Marek Pazdzioch

 

Wielki Buczek

Sołtys - Ryszard Glugla

Rada Sołecka - Agnieszka Klimek, Karolina Spors, Anna Urban, Łukasz Łopian, Witold Kwaśniak, Kamil Szulc

 

Białobłocie

Sołtys - Anna Kołtuniak

Rada Sołecka - Roman Łukasiewicz, Katarzyna Kołtuniak, Janusz Dąbrowski, Barbara Słomion, Piotr Drabjewski

 

Czyżkowo

Sołtys - Maria Smagowska

Rada Sołecka - Jacek Szefler, Elżbieta Romanek, Stanisław Grabowski, Joanna Romanek, Zenon Grabowski

 

Laskowo

Sołtys - Elżbieta Gaca

Rada Sołecka - Krzysztof Piotrowicz, Wojciech Bednarek, Krzysztof Pospieszny, Sławomir Głowacki, Ilona Gaca

 

Osowo

Sołtys - Jan Mucha

Rada Sołecka - Andrzej Skrentny, Przemysław Oszczypała, Tomasz Tomke, Franciszek Borzych, Anna Sójka

Wyślij link mailem
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ
grafika
Wprowadzono: 24-12-2018  |  redaktor1
Decyzja użytkownika w zakresie plików Cookie na niniejszej stronie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące plików cookie.Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookie oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

 

Opcje zaawansowane