NOWY LEKARZ W LIPCE
Wprowadzono: 03-01-2019  |  A P

Urząd Gminy w Lipce informuje, że od dnia 2.01.2019 usługi medyczne dla naszych mieszkańców w Ośrodku Zdrowia przy ul. Gajowej 2, świadczyć będzie Centrum Medyczne Familia z Więcborka.

Wszyscy pacjenci, którzy byli zapisani u doktora Ryszarda Czuprys, a chcący korzystać z usług Centrum Medycznego Familia, muszą wszystkie dokumenty odnowić, a deklaracje złożyć na nowo.

Formularze związane z przystąpieniem do korzystania z usług Centrum Medycznego:

- deklaracja wyboru lekarza

- deklaracja wyboru pielęgniarki

- formularz zgody na leczenie i upoważnienie do wglądu do dokumentacji medycznej

można pobrać w Ośrodku Zdrowia w Lipce, ul. Gajowa 2.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:  (67) 266-57-60

Wprowadzono: 24-12-2018  |  redaktor1