Spotkanie Wigilijne dla osób samotnych i starszych
Wprowadzono: 27-12-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 08-01-2019
A P

Tradycją w naszej Gminie stało się Spotkanie Wigilijne dla osób samotnych i starszych. Na zaproszenie Wójta Gminy Lipka Przemysława Kurdzieko do Gminnego Ośrodka Kultury przybyło ok. 70 osób. Spotkanie wigilijne było okazją do wspólnego przeżywania świątecznej atmosfery, kolędowania i podzielenia się opłatkiem oraz złożenia sobie życzeń. Uświetnieniem uroczystości był program artystyczny w wykonaniu uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lipce, a także wspólny posiłek dla zaproszonych gości. Przy organizacji uroczystości brali udział pracownicy Urzędu Gminy w Lipce oraz GOPS w Lipce, którym Wójt Gminy serdecznie podziękował.

Wprowadzono: 24-12-2018  |  redaktor1