URODZINY PANI JADWIGI
Wprowadzono: 24-12-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 24-12-2018

Pani Jadwiga, mieszkanka Gminy Lipka, w grudniu skończyła 90 lat. Z tej okazji szanowną jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Przemysław Kurdzieko. W imieniu swoim i pracowników Urzędu wręczył  Pani Jadwidze bukiet kwiatów i złożył życzenia wielu kolejnych lat w zdrowiu, pogody ducha i radości z każdej nadarzającej się chwili.

Pani Jadwiga wraz z synową i synem ugościła Wójta wspaniałym torem i kawą. Nie zabrakło też wspomnień i rozmów o historii rodziny.

Wprowadzono: 24-12-2018  |  redaktor1