I Integracyjne Spotkanie Wigilijne Warsztatów Terapii Zajęciowej w Lipce
Wprowadzono: 19-12-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 19-12-2018

Wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipce odbyło się spotkanie wigilijne przygotowane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej, na które zostały zaproszone zaprzyjaźnione warsztaty z Jastrowia, Złotowa, Okonka, Krajenki, Czarnego i Sępólna Krajeńskiego.

Przybyłych gości przywitała Pani Anna Czapla Kierownik WTZ w Lipce oraz Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko, który wręczył drobny upominek na ręce Pani Kierownik.

Zaproszone delegacje oraz licznie przybyli goście mieli przyjemność obejrzeć przygotowane przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej Jasełka. Wspaniały program artystyczny wprowadził publiczność w świąteczny nastrój i został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie po przełamaniu się opłatkiem i złożeniem sobie życzeń wszyscy zasiedli do wigilijnego poczęstunku. Nie zabrakło również  Świętego Mikołaja i wspólnego kolędowania.

Wprowadzono: 24-12-2018  |  redaktor1