Basen w remoncie
Wprowadzono: 24-07-2013  |  redaktor1

Od lipca b.r. trwają prace remontowo - budowlane w związku z budową „Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego” na byłym basenie w Lipce przy ulicy Sępoleńskiej.

Przypomnijmy, że w wyniku przetargu nieograniczonego wyłoniono firmę, która zajmuje się realizacją zadania, tj. PPHU Tomasz Dropiewski.

Zgodnie z zamierzeniami prace rozpoczęły się w czerwcu. W obecnej chwili trwają roboty budowlano-ziemne związane z utwardzeniem parkingu i placu imprezowego, a także rozpoczęta została przebudowa istniejącego budynku. Planowany termin zakończenia inwestycji wyznaczony jest na 30.09.2013 r.