PARK STREET WORKOUT
Wprowadzono: 03-07-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 24-10-2018

Zakończyła się realizacja  projektu pn. „Utworzenie Street Workaut Parku – miejsca spotkań i treningów”. Beneficjentem dofinansowania było Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Lokalnych „Tilia” w Lipce, które w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pozyskało 90 % dofinansowania w kwocie 45 077 zł. Wdrażaniem w/w strategii na terenie powiatu złotowskiego zajmuje się Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Krajna Złotowska w Złotowie, które było bardzo pomoce przy realizacji projektu.

Street Workaut Parks (ang. Street – ulica, Workaut – trening), powstał w kompleksie rekreacyjno- wypoczynkowym przy ulicy Sępoleńskiej w Lipce. Miał na celu zaspokojenie potrzeb społeczności lokalnej, a szczególnie młodzieży skupionej w amatorskiej grupie sportowej.

Mamy nadzieję, że Standard L spełni ich oczekiwania oraz poszerzy naszą ofertę pobytową dla turystów odwiedzających nasze strony.

Znalezione obrazy dla zapytania samorząd woj wielkopolskiego]

Wprowadzono: 11-09-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 04-09-2018  |  redaktor1