Przedszkole Gminne w Lipce
Wprowadzono: 03-08-2018  |  redaktor1

Zamieszczamy listę dzieci (w załączniku), które zostały zakwalifikowane do projektu „Utworzenie dodatkowych miejsc przedszkolnych w gminie Lipka wraz z rozszerzeniem oferty edukacyjnej oraz wsparciem dla nauczycieli” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Wielkopolskiego 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wprowadzono: 11-09-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 04-09-2018  |  redaktor1