Letnia Akademia Liderów
Wprowadzono: 17-07-2018  |  redaktor1

Letnia Akademia Liderów

Lato to dobry czas na wypoczynek, ale też na inwestycję w siebie. Wykorzystaj szansę i zgłoś się do Letniej Akademii Liderów!

Jeszcze w sierpniu planowane są dwie edycje Akademii:

1. Młodzieżowa Letnia Akademia Liderów kierowana do liderów w wieku 14-24 lata, którzy działają lub chcą działać społecznie w obszarach tj. kultura, sport, ochrona środowiska, opieka nad zwierzętami, działalność na rzecz dzieci i młodzieży, działalność rzecz seniorów itd.

W ramach Młodzieżowej Letniej Akademii Liderów przewidziane są dwa zjazdy: 1-3 oraz 13-14 sierpnia organizowane w Żerkowie (koło Jarocina), w ramach których odbędą się szkolenia z zakresu:

- tworzenia projektów i pozyskiwania pieniędzy na ich realizację
- angażowania ludzi do aktywności
- promocji działań społecznych
- współpracy z biznesem na bazie społecznej odpowiedzialności.

1. Letnia Akademia Liderów kierowany do liderów fundacji, stowarzyszeń i innych podmiotów ekonomii społecznej, którzy chcą usprawnić działalność swojej organizacji.

W ramach Akademii przewidziane są dwa zjazdy: 6-8 oraz 13-14 sierpnia organizowane w Żerkowie (koło Jarocina), w ramach których odbędą się szkolenia z zakresu:

- zarządzania zespołem
- mobilizowania ludzi do aktywności
- pozyskiwania środków na działania społeczne
- promocji działań społecznych
- współpracy z biznesem na bazie społecznej odpowiedzialności.

Szkolenia poprowadzą specjaliści z długoletnim doświadczeniem w pracy w organizacjach pozarządowych. Dodatkowo uczestnicy Akademii będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnego wsparcia doradców.

Dla uczestników Akademii zapewnione są:

- dojazd z Poznania, Leszna i Jarocina
- nocleg i wyżywienie
- materiały szkoleniowe.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ekonomiaspoleczna.pisop.pl. W przypadku większej liczby zgłoszeń pierwszeństwo mają osoby działające społecznie na terenie subregionu leszczyńskiego.

Więcej informacji udziela Beata Zabroni ( , 65/ 520 78 86).

Akademia odbywa się w ramach projektu „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wprowadzono: 16-08-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 14-08-2018  |  redaktor1