Dzień Sołtysa
Wprowadzono: 16-03-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 16-03-2018

Dzień Sołtysa, który odbył się w tym roku w GOK Lipka był okazją, aby podziękować włodarzom wsi za ich zaangażowanie. Wójt Gminy Lipka w prezentacji multimedialnej podsumował inwestycje, które zostały zrealizowane w 19 sołectwach w 2017 roku. Sołtysi otrzymali podziękowania z rąk Przewodniczącego Rady Gminy, Wójta oraz Prezesa Koła Sołtysów, a panie symboliczną różę z okazji ich święta. Dyrektor LGD Krajna Złotowska - Marek Romaniec pogratulował sukcesów w pozyskiwaniu środków z UE i podarował zgromadzonym książki "Dziedzictwo Kulinarne Krajny Złotowskiej". Szczególne podziękowania skierowano także do nieobecnej na spotkaniu Bogumiły Romaniec, która sprawuje pieczę nad pozyskiwaniem środków z UE dla Gminy Lipka. Nad sprawnym przebiegiem spotkania zadbała Prezes Koła Sołtysów Gminy Lipka - Krystyna Kozdra.

Wprowadzono: 19-04-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 12-04-2018  |  redaktor1