26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Wprowadzono: 16-01-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 16-01-2018

SZTAB LIPKA 26. WOŚP ZEBRAŁ KWOTĘ: 9.350,71 zł!

Już od godzin porannych wolontariusze kwestowali w niedzielę (15 stycznia 2018 r.) na terenie Gminy Lipka.

Cześć artystyczna rozpoczęła się od godz. 15.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipce.
Pierwszą prezentacją był spektakl teatralny przygotowany przez pracowników Gminnego Przedszkola w Lipce. Swoje wokalne umiejętności zaprezentawały -
Natalia Kopczyk, Maja Banach, Patrycja Kopczyk oraz Marcin Garcon, który zelektryzował publiczność swoim występem. Taneczne umiejętnościzaprezentowali - przedszkolna grupa "Astra Luna" Wałcz - grupa Lipka (opiekun Danuta Antosz), zespoły taneczne działające w GOK Lipka (opiekun Anna Wegner-Grzybowska). Nowy kowbojski taniec zaprezentowały także Kobiety Pozytywnie Zakręcone. Rodzinny występ przedstawiły instrumentalistki: Alicja i Julia Rittau. Druh Stanisław Gortat poprowadził najmłodszą grupę mandolinistów "Frygi" z Łąkiego, którzy zaprezentowali się w kolędowym repertuarze. Mistrzem Ceremonii był Arkadiusz Tomke, który poprowadził cały finał, a nawet zatańczył z dziećmi w spontanicznym układzie tanecznym.

Wolontariusze i organizatorzy WOŚP w Lipce pragną serdecznie podziękować mieszkańcom Gminy Lipka za szczodrość!

Specjale podziękowania również dla:
instytucji i firm, które wsparły WOŚP:
- Urząd Gminy Lipka

Monika Zelek
Dariusz Stanecki – UG Lipka
Anna i Tomasz Kordos – GOK Lipka
Marcin Garcon – WTZ Lipka.