Wigilia
Wprowadzono: 27-12-2017  |  redaktor1
Wprowadzono: 27-12-2017

W sali widowiskowej GOK Lipka, dnia 18. XII. 2017 r. odbyła się " I Gminna Wigilia dla osób starszych i samotnych". Podczas spotkania na scenie, specjalnie dla przybyłych gości zaprezentował się w jasełkowym przedstawieniu Warsztat Terapii Zajęciowej z Lipki. W świątecznej atmosferze zgromadzeni podzielili się opłatkiem, a także skorzystali z poczęstunku, który przygotował dla nich Urząd Gminy w Lipce, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lipce, Gminny Ośrodek Kultury w Lipce oraz Kobiety Pozytywnie Zakręcone. Dziękujemy za przybycie i życzymy zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Wprowadzono: 24-04-2018  |  redaktor1
Wprowadzono: 19-04-2018  |  redaktor1