Sztuka teatralna
Wprowadzono: 12-12-2017  |  redaktor1
Wprowadzono: 12-12-2017

Sala widowiskowa w Gminnym Ośrodku Kultury wypełniona była po brzegi w sobotni (9 grudnia br.) wieczór. Powodem była wystawiana sztuka teatralna "Mąż umarł , ale już mu lepiej". Aktorzy grupy teatralnej "A Dlaczego Nie" zagrali brawurowo swoje role, a publiczność nie pozostawała obojętna na zaprezentowany na scenie talent reagując brawami. Komedia pełna była zwrotów akcji, życiowych historii okraszonych humoreską oraz zmian scenografii i bogatych kostiumów. Mieszanka znakomitej gry aktorskiej i wyszukanego humoru owocowała owacją na stojąco oraz kwiatami dla aktorów po zakończeniu spektaklu.
Śledząc losy grupy teatralnej działającej przy GOK Lipka, można zauważyć różnorodność prezentowanego repertuaru oraz wzrastający poziom gry aktorskiej. Cieszy również fakt powiększające się grono grupy "A dlaczego nie". Teatr nosi miano amatorskiego ale dotychczasowe osiągnięcia i zaprezentowany poziom windują grupę do pełnego profesjonalizmu. Gratulujemy!

Wprowadzono: 27-12-2017  |  redaktor1
Wprowadzono: 14-12-2017  |  redaktor1