Złote Gody
Wprowadzono: 30-10-2017  |  redaktor1
Wprowadzono: 30-10-2017

Bardzo uroczysty charakter miało spotkanie w Urzędzie Gminy, dnia 27 października 2017 r. z okazji jubileuszu Złotych Godów. W tym roku Medale za Długowieczne Pożycie Małżeńskie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał 13 parom. Wójt Gminy Lipka - Przemysław Kurdzieko pogratulował pięknego jubileuszu oraz wręczył odznaki następującym parom:
Marii i Kazimierzowi Zarzyckim, Marii i Mieczysławowi Prątkowskim, Barbarze i Zdzisławowi Romanek, Annie i Jerzemu Matusiak, Zofii iAleksemu Łazaj, Jadwidze i Michałowi Dopytała, Urszuli i Janowi Wruck, Danucie i Janowi Jurksztat, Danucie i Eugeniuszowi Ocios, Reginie i Mieczysławowi Babiak, Zofii i Bogdanowi Czarnota, Jadwidze i Franciszkowi Tatur oraz Irenie i Edmundowi Borowiak, którzy obchodzili Diamentowe Gody! Wszystkim parom składamy życzenia dalszego szczęśliwego pożycia małżeńskiego oraz spotkania przy okazji następnego jubileuszu!

Wprowadzono: 30-10-2017  |  redaktor1
Wprowadzono: 24-10-2017  |  redaktor1