Nocna Biesiada Świętojańska
Wprowadzono: 27-06-2017  |  redaktor1
Wprowadzono: 27-06-2017

Biesiada Świętojańska w Lipce rozpoczęła się już po południu. Dzieci za darmo od godz. 15.00 - 17.00 mogły korzystać z atrakcji wesołego miasteczka. Do wspólnej zabawy w aktorstwo zaprosił bydgoski teatr "Trójka". Wiele dobrej zabawy dla dzieci przygotowała Joanna Kucharska - pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Lipce. Rodzinna fiesta trwała do godzin wieczornych.
W wieczornej części spotkania z okazji Nocy Świętojańskiej na Kompleksie Rekreacyjno - Wypoczynkowym w Lipce wystąpił zespół Babylon - Boney M Cover Show. Przejściowe załamanie pogody zaniżyło frekwencję na początku koncertu, ale po wypogodzeniu się nieba pojawiła się duża publiczność. Zespół zaserwował zgromadzonym dużą dawkę największych przebojów zespołu Boney M oraz świetną zabawę. Charlie i Fabien - wokaliści Babylon zapraszali na scenę publiczność i wspólnie się bawili, często też schodzili ze sceny, aby włączyć uczestników koncertu do zabawy. Członkowie zespołu pochodzą z Kamerunu, Republiki Konga i oczywiście z Polski. Fragment koncertu można obejrzeć klikając link: https://www.youtube.com/watch?v=JnHLholDWuo
W sobotni wieczór (24 czerwca br.) zabawę taneczną poprowadził zespół Albatros.

Wprowadzono: 11-10-2017  |  redaktor1
Wprowadzono: 03-10-2017  |  redaktor1