Nagrody Wójta Gminy Lipka
Wprowadzono: 24-06-2017  |  redaktor1
Wprowadzono: 24-06-2017

W sali kameralnej Gminnego Ośrodka Kultury w dniu 23 czerwca 2017 roku Wójt Gminy Lipka - Przemysław Kurdzieko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy - Krzysztofem Olczakiem, Sekretarz Gminy - Anną Orzechowską, Radnym Gminy Lipka - Pawłem Tuschikiem wręczyli absolwentom gimnazjum nagrody wójta za najlepsze wyniki w nauce. Najlepszy absolwent Gimnazjum w Gminie Lipka: I m-ce Aleksandra Andrzejewska - Łąkie II m-ce Maciej Bieluszko - Lipka III m-ce Weronika Grabowska - Łąkie Najlepszy absolwent Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Łąkiem: I m-ce Aleksandra Andrzejewska II m-ce Weronika Grabowska III m-ce Aleksandra Kozdra IV m-ce Oliwia Peciak V m-ce Julia Winiarczyk Najlepszy absolwent Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lipce: I m-ce Maciej Bieluszko II m-ce Iga Ryngwelska III m-ce Michał Pachuc IV m-ce Weronika Schauer V m-ce Weronika Zenka. Gratulujemy!

Wprowadzono: 11-10-2017  |  redaktor1
Wprowadzono: 03-10-2017  |  redaktor1